Bowling

V Hotelu DAKOL se můžete nerušeně věnovat hře bowlingu v oddělené části restaurace se samostatným posezením. Bowlingové dráhy jsou vybaveny automatickými stavěči. K dispozici jsou dvě bowlingové dráhy.

Každý hráč si může na ovládacím panelu navolit vlastní nastavení. Vstup na dráhy je povolen s neznačkující podrážkou. 


Cena bowlingu za jednu dráhu:

     
Pondělí - Neděle   220 Kč/60 min
     
 

Rezervace bowlingu:

+420 596 361 914

+420 596 361 937


Malá škola bowlingu – zjednodušená pravidla

 

Hra se sestává z deseti částí. Hráč hraje v každé části, až na desátou, dva hody. Pokud jsou prvním hodem poraženy všechny kuželky, druhý hod neháže.

V desáté části hraje hráč tři hody, v případě, že je započítán (docílen) strike nebo spare, pouze dva hody.

Strike – strike je proveden, pokud je shozená celá sada kuželek při prvním hodu v části. Počítání pro jeden strike je 10 plus počet kuželek shozených v následujících dvou hodech.

Double – dva po sobě jdoucí striky jsou double. Počítá se pro prvním strike 20 plus počet kuželek sražených v první následující části po druhém striku.

Triple – tři po sobě jdoucí striky jsou triple. Počítá se pro první strike 30. K dosažení na koulení maximálních 300 bodů musí hráč nakoulet 12 striků za sebou.

Spare – spare je počítáno, pokud neporažené kuželky po prvním hodu v části jsou při druhém hodu v téže části doraženy. Počítání pro spare je 10 plus počet kuželek shozených při hráčově následujícím hodu.

Podrobná pravidla bowlingu dle ČESKÉ BOWLINGOVÉ ASOCIACE naleznete zde .


Fotogalerie Bowling


© Hotel Dakol - ubytování Karviná 2024
Hotel Dakol v Petrovicích u Karviné hodnocení